ELEKTRİKLİ ZİNCİRLİ VİNÇLER

ANASAYFA / ÜRÜNLER / ELEKTRİKLİ ZİNCİRLİ VİNÇLER
LIFTKET elektrikli zincirli vinçler her model için sabit askılı, ters kanca askılı ve monoray olarak Türkiye’den direk teslim edilebilmektedir.

LIFTKET bünyesinde İsteğe bağlı olarak hijyenik alanlarda ( Gıda fabrikaları, boyahaneler, araba fabrikaları, test alanları … ) kullanılmak üzere dizayn edilen özel vinçlerde bulunmaktadır. Bu vinçler de kritik parçalar paslanmaz çelikten imal edilmektedir. ( kanca, zincir, elektrik kutusu ...  )

Elektrikli Zincirli Vinçler diğer endüstriyel vinçlere göre uygulaması ve kullanımı daha az masraflı ve ekonomiktir.Diğer vinç sistemlerine göre daha güvenli kullanımı ve pratik kurulumu vardır.Daha çok endüstriyel alanlarda elektrikli zincirli vinçlerin kullanılmasının sebebi kullanımı ve bakımının pratik olmasıdır.Zincirli vinçlerde alt ve üst limit sivici vardır ve sessiz çalışır ağır çalışma ortamlarında kullanılan elektrikli zincirli vinçler akıllı fren teknoloji sayesinde güvenli kullanım ortamı sağlamaktadır.

Endüstriyel alanda kullanmak için elektrikli zincirli vinç arayışı içerisindeyseniz her zaman uygulama kolaylığı,kullanım kolaylığı,çevre faktörü,kapasite miktarı ve yapılacak iş alanını dikkate almalısınız çünkü yanlış kaldırma ekipmanı seçimi fazladan bakıma ve bununla bağlantılı olarak durma süresine etki ederek yüksek maliyet çıkaracak ve sizin için ekonomik olmayacaktır.

Elektrikli Zincirli Vinçler
  • Dişli çark üzerinden zinciri hareket ettirir ve kaldırma işlemini yapar.
  • 5 tona kadarki kaldırma işlemleri için daha uygundur.
  • Zincirli vinçler genellikle sağlamdırlar kullanım ömürleri uzundur.
  • Kullanımı kolay ve bakımının daha ekonomik olması diğer vinçlere göre daha çok avantaj sağlar.
  • Daha fazla masraf  gerektirmeden gerçek dikey kaldırma olanağı tanır.
Zincirli vinç uygulamaları daha çok makine atolyelerinde ve montaj işlemlerinde kullanılmaktadır.Kompakt tasarımı ve hafif yapısı sayesinde düşük yatırım maliyeti sunar.Elektrikli zinclrli vinçler kompakt olması sebebi ile kapalı bir gövde içinde bulunurlar böylece daha kolay ve rahat temizlenebilirler.

LİFTKET elektrikli zincirli vinçler her model için ters kanca askılı,sabit askılı ve monoray olarak zaman kaybetmeden hızlıca teslim edilebilmektedir..Liftket elektrikli zincirli vinçlerin bütün bakımlarını ve yedek parça ile iglili problemleriniz alanında uzaman ve deneyimli kadromuzla günün her saatinde anında gidermekteyiz.Barvin Makina  LİFTKET marka elektrikli zincirli vinçleri gıda fabrikaları gibi 
her türlü hijyenik alanlarda kullanmak üzere siz değerli müşterilerine suınmaktadır.LİFTKET marka vinçlerde kritik parçalar paslanmaz çelikten imal edilmekte olup kolay kolay bozulmaz yapıdadırlar.Barvin Makina Liftket markasıyla her türlü vinç satışı yapmaktadır.
+90 (216) 706 23 45 ‎+90 (531) 892 99 32
info@barvin.com.tr